Odkryj Zakopane z najpiękniejszej strony
przytulne domki
i komfortowe apartamenty


ZAPRASZAMY

Wolne pokoje Zakopane - lokalizacja

POKOJE WYPOCZYNKOWE  Z WIDOKIEM NA TATRY

WYMARZONA LOKALIZACJA

Co powiesz na wypoczynek z  zachwycającym widokiem na krajobrazy malowane najpiękniejszymi barwami natury? Nasze stylowe pokoje zlokalizowane są na grzbiecie Gubałówki, gdzie możesz szybko i łatwo dojechać samochodem, autobusem, wyciągiem narciarskim oraz kolejką zębatą - bezpośrednio z Krupówek!

Jeśli szukasz wolnych pokoi o idealnej lokalizacji, która gwarantuje przepiękne widoki i aktywny wypoczynek przez cały rok, to nasza oferta z nawiązką spełni Twoje oczekiwania.

GÓRY, STOK , KRUPÓWKI i TERMY W ZASIĘGU RĘKI

  • 50 METRÓW DO WYCIĄGU SZYMOSZKOWA – wystarczy kilka chwil, aby oddać się białemu szaleństwu na jednym z największych stoków narciarskich w Zakopanem!
  • BARDZO BLISKO SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH – nasze pokoje to punkt startowy do pieszych i rowerowych wycieczek!
  • TUŻ OBOK DEPTAK SPACEROWY – spacerując grzbietem Gubałówki można podziwiać przepiękną panoramę Tatr!
  • KRUPÓWKI W 15 MINUT – wystarczy krótki spacer i przejażdżka kolejką, aby znaleźć się w ścisłym centrum Zakopanego i poczuć jego wyjątkową atmosferę.
  • TYLKO 12 MINUT DO TERMALNYCH BASENOW przez malownicza wioske goralska dzianisz - do Chocholowa gdzie znajduje sie najwiekszy na podhalu zespol basenow termalnych

Dzięki rewelacyjnej lokalizacji nasza oferta to wyjątkowa propozycja na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend we dwoje lub aktywny wypoczynek w towarzystwie przyjaciół i znajomych!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dokonać rezerwacji wolnego pokoju w Zakopanem!

Serdecznie zapraszamy